Жаттығулар кестесі - Астана қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ
Астана қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ

Жаттығулар кестесі

Үстел теннис спорт бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

2 ж. БДТ

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00

 

9.30-11.00

9.30-11.00

 

Ситников В.В.

"Казахстан" СК

2 ж. ОЖТ

11.00-13.15

11.00-13.15

11.00-13.15

 

11.00-13.15

11.00-12.30

 

2

2 ж. ОЖТ

19.00-21.15

19.00-21.15

 

19.00-21.15

19.00-20.30

19.00-21.15

 

Чулакова А.Б.

Гумилев атындағы ЕҰУ

2 ж. БДТ

19.00-20.30

 

19.00-21.15

 

19.00-21.15

 

10.00-12.15

 

 

 

 

 

 

Семсерлесу спорт бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

СЖТ

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

 

Чурбаков А.В.

ОСО "Думан"

ЖСШТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

Егоров С.В.

 

9.30-11.30

 

9.30-11.30

 

9.30-11.30

 

БДТ,ОЖТ,

10.00-12.00

 

10.00-12.00

 

10.00-12.00

 

 

Бектурганова А.М.

18.00-21.00

 

18.00-21.00

 

18.00-21.00

 

 

 

Нысана көздеу спорт бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

1 ж. БДТ

10.00-11.30

10.00-11.30

10.00-11.30

10.00-11.30

 

 

 

Айсенов А.О.

"№9 БЖСМ " Оқ ату тирі

1 ж. ОЖТ

15.0017.15

15.0017.15

15.0017.15

15.0017.15

 

 

 

2

1ж. СЖТ

17.00-20.00

17.00-20.00

17.00-20.00

17.00-20.00

17.00-20.00

17.00-20.00

 

Корчма Г.И.

3

1ж. СЖТ

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

Фролова Ю.А.

 

Садақ ату бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жүма

Сенбі

Жексенбі

1

3 ж. ОЖТ

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

 

Ли И.В.

СК "Алатау"

3 ж. ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

2

2 ж.ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-17.30

 

 

Соседова М.В.

1 ж. ОЖТ

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

 

2 ж.БДТ

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

 

 

3

3 ж. ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

Ли С.Н.

4

2 ж.ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-17.30

 

 

Жолдыбаев Б.С.

2 ж.БДТ

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

 

 

5

1 ж. БДТ

9.00-11.15

 

 

9.00-10.30

9.00-11.15

 

 

Избасарова Б.Т

1 ж. БДТ

9.00-11.15

 

 

9.00-10.30

9.00-11.15

 

 

1 ж. БДТ

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

 

 

 

6

1 ж. ОЖТ

9.00-10.30

16.00-17.30

9.00-10.30

16.00-17.30

9.00-10.30

16.00-17.30

 

Кривец Л.И.

1 ж. ОЖТ

16.00-17.30

9.00-10.30

16.00-17.30

9.00-10.30

16.00-17.30

9.00-10.30

 

 

Стенд ату бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

2 ж.-СЖТ

10.00-12.15

10.00-12.15

 

10.00-12.15

 

10.00-12.15

10.00-12.15

Качанов С.Л.

"Эко. деревня" стенд ату тирі

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

16.00-19.00

 

 

2

1 ж.-ОЖТ

 

16.00-18.30

 

16.00-18.30

 

16.00-18.30

16.00-18.30

3

1 ж.-ОЖТ

16.00-18.30

 

16.00-18.30

 

16.00-18.30

 

16.00-18.30

Могилевский А.В.

"Эко. деревня" стенд ату тирі

 

Кәзіргі бессайыс бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

1 ж. ОЖТ

7.00-8.30

 

7.00-8.30

 

7.00-8.30

 

 

Дмитриенко О. Стадничук А.

"Қазақстан" СК

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

2

1ж.ОЖТ

8.00-9.30

8.00-9.30

8.00-9.30

8.00-9.30

8.00-9.30

8.00-9.30

 

Дутченко Д.

(малту) "Қазақстан" СК

1ж.ОЖТ

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

 

2ж.БДТ

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00

9.30-11.00

 

 

1ж.БДТ

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

16.00-17.30

 

 

 

 

Жеңіл атлетика бөлімі

Топтар

Күндер

Бапкер

Жаттығу орны

Дүйсенбі

Сейсенбі

Сәрсенбі

Бейсенбі

Жұма

Сенбі

Жексенбі

1

3 ж. ОЖТ

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

 

Базаров В.С.

№27 лицей-мектеп

3 ж. ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

2

3 ж. ОЖТ

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

 

Веревкин А.П.

Х.Мұнайтпасов атындағы ор-қ стадион

4 ж. ОЖТ

15.30-18.30

15.30-18.30

15.30-18.30

 

15.30-18.30

15.30-18.30

 

3

2 ж.БДТ

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

9.00-10.30

 

 

Иманқажы Д.Қ.

№76 мектеп-лицей

2 ж.ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-17.30

 

 

4

1ж.ОЖТ

 

9.00-11.15

9.00-11.15

9.00-11.15

 

9.00-11.15

 

Қабидолла Қуандық

"Оқушылар" СК

5

1ж. ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

 

 

Жуанышев Қ.К.

Х.Мұнайтпасов атындағы ор-қ стадион

6

1 ж. ОЖТ

9.30-11.45

 

9.30-11.45

 

9.30-11.45

9.30-11.45

 

Рыхликов В.Н.

Х.Мұнайтпасов атындағы ор-қ стадион

3 ж. ОЖТ

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

16.00-19.00

16.00-19.00

 

7

4 ж. ОЖТ

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

 

Латышенко Л.В.

№32 орта мектеп

1 ж. ОЖТ

9.30-11.45

 

9.30-11.45

 

9.30-11.45

 

 

8

1 ж.БДТ

9.00-11.15

 

9.00-10.30

 

 

9.00-11.15

 

Щетинина И.И.

№28 ОМ

2 ж.БДТ

9.00-11.15

 

9.00-10.30

9.00-10.30

 

9.00-11.15

 

9

2 ж. ОЖТ

16.00-18.15

16.00-18.15

16.00-18.15

 

16.00-18.15

16.00-17.30

 

Исмагулов Е.Е.

Х.Мұнайтпасов атындағы ор-қ стадион

2 ж. ОЖТ

18.15-20.30

18.15-20.30

18.15-20.30

 

18.15-20.30

17.30-19.00

 

1 ж. БДТ

9.30-11.00

 

9.30-11.00

 

9.30-11.00

9.30-11.00

 

10

2ж.ОЖТ

9.00-11.15

 

9.00-11.15

 

9.00-11.15

9.00-11.15

 

Андреева Людмила Геннадьевна

СШ №28

2ж.ОЖТ

9.00-11.15

 

9.00-11.15

 

9.00-11.15

9.00-11.15

 

1ж.БДТ

16.00-18.15

 

16.00-18.15

 

16.00-18.15

16.00-18.15

 

11

1ж.ОЖТ

 

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-17.15

 

Фырынджи М.

"Оқушылар" СК

1ж.БДТ

 

15.00-16.30

 

15.00-16.30

 

 

15.00-16.30

2ж.БДТ

 

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

 

16.30-18.00

12

3 ж. ОЖТ

9.00-12.00

9.00-11.15

9.00-12.00

 

9.00-12.00

9.00-11.15

 

Гуляева Регина Александровна

Х.Мұнайтпасов атындағы ор-қ стадион

3 ж. ОЖТ

16.00-19.00

15.00-17.45

16.00-19.00

 

16.00-19.00

15.00-17.45

 

 

 
Спорт бөлімдер атауы
Спортшылар саны
Жаттықтырушылар саны
1
2
4
5
1
Садақ ату
104
6
2
Семсерлесу
28
3
3
Нысана көздеу
36
3
4
Үстел теннис
48
2
5
Стенд ату
22
2
6
Кәзіргі бессайыс
42
3
7
Жеңіл атлетика
291
12