№9 БЖСМ КММ ұлттық құрама командасының спортшылар тізімі - Астана қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ
Астана қаласы әкімдігінің «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ

№9 БЖСМ КММ ұлттық құрама командасының спортшылар тізімі

АСТАНА ҚАЛАСЫ ӘКІМДІГІНІҢ «№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі» КММ ұлттық құрама командасы

Спорт түрі

Аты-жөні

Үздік көрсеткіші

Жаттықтырушысы

Құрама команда

Салыстырмалы талдау

2017 ж.

2018 ж

1

Үстел теннис

Сандыбаева Малика

Жас. Қ Р чемпионаты – 1 орын

Герасименко Г.А.

Жасөспірім

4

2

2

Қуанышов Шыңғыс

Жас. ҚР чемпионаты - жүлдегер

Герасименко Г.А.

Жасөспірім

1

Нысана ату

Жарылғасын Қуаныш

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Корчма Г.И.

Жастар

 

 

 

 

9

 

 

 

 

13

2

Серик Бексултан

Жас. ҚР чемпионаты 1-3 орын

Айсенов А.О.

Жасөспірім

3

Даненко Евгений

Жас. ҚР чемпионаты 1-3 орын

Фролова Ю.А.

Жасөспірім

4

Досхожина Динара

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Корчма Г.И.

Жастар

5

Комендра Юлия

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Корчма Г.И   Айсенов А.

Жастар

6

Нургалиева Айман

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Корчма Г.И

Жастар

7

Фролова Юлия

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Корчма Г.И

Жастар

8

Айтеева Жансулу

ҚР чемпионаты - 2 орын

Фролова Ю.А.   Айсенов А.

Жастар

9

Байтенова Томирис

ҚР чемпионаты - 1 орын

Фролова Ю.А. Корчма Г.И.

Жастар

10

Базыл Аида

Жас. ҚР чемпионаты – 1-3 орын

Фролова Ю.А.   Айсенов А.

Жасөспірім

11

Борщ Елизавета

Жас. ҚР чемпионаты – 1-3 орын

Фролова Ю.А.   Айсенов А.

Жасөспірім

12

Харченко Екатерина

Жас. ҚР чемпионаты – 1-3 орын

Айсенов А.  Фролова Ю.А.

Жасөспірім

13

Шукурова Айсулу

Жас. ҚР чемпионаты – 1-3 орын

Айсенов А. Фролова Ю.А.

Жасөспірім

1

Стенд ату

Васянин Вадим

IV Жастар ойын - 1 орын ком

Качанов С.Л.  Хасенов Б.Е.

Жастар

 

 

 

 

12

 

 

 

 

11

2

Качанов Дмитрий

IV Жастар ойын - 1 орын

Могилевский А.В.

Жастар

3

Косачев Сергей

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Качанов С.Л.

Жастар

4

Могилевский Андрей

IV Жастар ойын - 1 орын

Почивалова О.В.

Жастар

5

Сушков Андрей

IV Жастар ойын - 1 орын ком

Качанов С.Л.

Жастар

6

Журавлева Юлия

IV Жастар ойын - 1 орын ком

Качанов С.Л.  Могилевский А.В.

Жастар

7

Наймушина Александра

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Качанов С.Л.  Хасенов Б.Е.

Жастар

8

Аветисян Альфред

Гран-При EXPO-2017-3 место.ком

Качанов С.Л.  Хасенов Б.Е

Жастар

9

Каримов Алихан

IV Жастар ойын - 3 орын ком

Качанов С.Л.

Жастар

10

Оразбаева Айгуль

Гран-При EXPO-2017-2 место.ком

Качанов С.Л.  Могилевский А.В.

Жастар

11

Утева Нурайым

Гран-При EXPO-2017-3 место.ком

Качанов С.Л.

Жастар

1

Садақ ату

Семетай Айжан

М-1  1200

Избасарова Б.С. Жолдыбаев Б.С.

Жасөспірім

 

 

 

 

7

 

 

 

 

15

2

Какенова Райхан

М-1  1100

Избасарова Б.С. Жолдыбаев Б.С.

Жасөспірім

3

Килибаева Алма

М-1  1200

Соседова М.В.

Жасөспірім

4

Игибаева Гаухар

М-1  1200

Жолдыбаев Б.С. Избасарова Б.С.

Жасөспірім

5

Муратхан Найля

М-1  1100

Избасарова Б.С. Жолдыбаев Б.С.

Жасөспірім

6

Шаповалова Анастасия

М-1  1100

Ли И.В.

Жасөспірім

7

Шагирова Алина

М-1  1100

Ли И.В.

Жасөспірім

8

Макулбекова Айжан

М-1  1100

Жолдыбаев Б.С. Избасарова Б.С.

Кадеттер

9

Ноженко Елена

М-4   450

Ли И.В.

Кадеттер

10

 

Васильева Карина

М-4   450

Ли И.В.

Кадеттер

   

11

 

Ноженко Александр

М-1   1240

Ли И.В.

Жасөспірім

   

12

 

Денгес Сергей

М-1   1250

Соседова М.В.

Жасөспірім

   

13

 

Шамухан Алдан

М-1   1100

Ли И.В.

Жасөспірім

   

14

 

Остемир Нурбах

М-1   1100

Соседова М.В.

Кадеттер

   

15

 

Шишов Николай

М-1   1000

Ли И.В.

Кадеттер

   

1

Семсрелесу

Такеев Адильжан

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Чурбаков А.В.  Егоров С.В.

Жастар

 

 

10

 

 

7

2

Гантимуров Иван

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Чурбаков А.В.  Егоров С.В.

Жастар

3

Какенова Дана

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Чурбаков А.В.  Егоров С.В.

Жастар

4

Саттарханов Назарбай

Азия чемпионаты  1-3 орын

Чурбаков А.В.  Егоров С.В.

Негізгі

5

Мукатова Алия

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Чурбаков А.В.  Егоров С.В.

Негізгі

6

Мамурзаев Камила

Жас. ҚР чемпионаты – 1-3 орын

Бектурганов А.М.

Жастар

7

Исабекова Диляра

Жас. ҚР чемпионаты – 1-3 орын

Бектурганов А.М.

Жасөспірім

1

Кәзіргі
бессайыс

Ломакин Егор

1025

Дмитриенко О.В.

Жасөспірім

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

23

2

Наметуллаев Акеджан

1050

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

3

Прохочик Виктор

950

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

4

Жолдаспаев Тамерлан

ЧРК 5-12

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

5

Наметуллаев Алимжан

Азия чемпионаты  10-18 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

6

Боцман Данил

ҚР чемпионаты 1-8 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

7

Каскирбаев  Аскар

Азия чемпионаты  5-17 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

8

Давтян Давид

Азия чемпионаты   1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

9

Синицкий Богдан

Азия чемпионаты   1-8 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

10

Мелконян Анастас

Азия чемпионаты   1-8 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

11

Мегин Максим

Азия чемпионаты   1-8 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

12

Вебер Рудольф

Азия чемпионаты   1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

13

Исламов Камил

Азия чемпионаты   1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

14

Юкна Адам

Азия чемпионаты   1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

15

Леонтьев Роман

ҚР чемпионаты 2-8 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

16

Павленко Данил

Азия чемпионаты   1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

17

Булгачев Дима

Азия чемпионаты  3-12 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

18

Белоносов Осман

ҚР чемпионаты 3-12 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

19

Тютюн Андрей

Азия чемпионаты   1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

20

Иванова Милана

ҚР чемпионаты 1-3 орын

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

21

Пятунина Ансатасия

ҚР чемпионаты 1орын биатл,тратл

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

22

Исламова Крестина

ҚР чемпионаты 1орын биатл,тратл

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

23

Барамбаева Анеля

ҚР чемпионаты 1орын биатл,тратл

Дмитриенко О.В.  Дудченко Д.Г.

Жасөспірім

1

Жеңіл атлетика

Каспер Александр

100м – 10.78

Латышенко Л.В.

Жастар

 

 

 

10

 

 

 

9

2

Сомов Артем

100м – 10.92

Базаров В.С.

Жастар

3

Стасенко Артем

60м с/б – 8.45

Латышенко Л.В.

Жастар

4

Зейнулаев Құдайберген

10000м – 31:30.1

Джузгенбаев М.Т.

Жастар

5

Касен Айдын

10000м – 30:09.1

Қабидолда Қуандық

Жастар

6

Танин Сергей

100м – 11.41,  200м – 22.80

Гуляева Р.А.

Жасөспірім

7

Довгалюк Дмитрий

100м – 11.30

Базаров В.С.

Жасөспірім

8

Чегодаев Игорь

200м – 23.28

Базаров В.С.

Жасөспірім

9

 

Ткаченко Юлия

100м – 12.50

Рыхликов В.Н.

Жасөспірім