Расписание занятий - КГУ «Детско-юношеская спортивная школа №9» акимата города Нур-Султан
КГУ «Детско-юношеская спортивная школа №9» акимата города Нур-Султан

Расписание занятий

Бапкердің  АӘТ  Топтар Жаттығуді өткізетін орны Апта күндері
дүйсенбі сейсенбі сәрсенбі бейсембі жұма сенбі жексен.
Жеңіл атлетика
Латышенко Л.В. 1 ж. ОЖТ № 32 мектеп 10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-12.15 9.30-11.45  
2 ж. ОЖТ 16.00-19.00   16.00-19.00   16.00-18.15 16.00-18.15  
Қабидолда Қ. 1 ж. ОЖТ Орталық саябақ 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15   15.00-17.15    
Базаров В.С. 3 ж. ОЖТ 27 мектеп 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15   9.00-11.15 9.00-11.15  
Баня       9.00-11.15    
3 ж. ОЖТ 27 мектеп 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15   16.00-18.15 16.00-18.15  
  Баня       16.00-18.15    
Веревкин А.П. 3 ж. ОЖТ 20 мектеп 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15   9.00-11.15 9.00-11.15  
баня       9.00-11.15    
3 ж. ОЖТ 20 мектеп 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15   9.00-11.15 9.00-11.15  
  Баня       9.00-11.15    
Рыхликов В. Н. 2 ж. БДТ 27 мектеп 9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-10.30 9.00-10.30  
3 ж. ОЖТ 16.00-19.00 16.00-18.15 16.00-19.00   16.00-19.00 16.00-18.15  
Сапарханов А.С. 2 ж. ОЖТ Орталық саябақ 16.30-18.00 16.30-18.45 16.30-18.45   16.30-18.45 16.30-18.45  
Зейноллаев Қ. 1 ж. ОЖТ Ж. атлет.манеж 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30  
Амангелді Райана 1 ж. ОЖТ Триатлон саябақ   17.30-20.30   17.30-20.30   15.00-18.00  
Гуляева Р.А. 1-ж. ОЖТ Орталық саябақ 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30  
1-ж. ОЖТ 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00  
Валиев Р.Г. 1 ж. БДТ Ж. атлет.манеж 9.00-11.15    11.15-13.30    9.00-10.30    
1 ж. БДТ 9.00-11.15   11.15-13.30   10.30-12.00    
1 ж. БДТ   10.00-12.15    10.00-12.15    10.00-11.30   
Үстел теннис
Мурзаспаев С. 2-ж. ОЖТ СК "Алау" 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45   9.30-11.45 9.30-11.00  
2-ж. ОЖТ СК "Алау" 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.45   9.30-11.45    
1-ж. БДТ СК "Алау"   16.00-18.00   16.00-18.00   16.00-17.30  
Тусупов Р.М. 2-ж. БДТ СК "Алатау"   17.00-19.15   17.00-19.15 17.00-18.30 17.00-18.30  
2-ж. БДТ СК "Алатау"   17.00-19.15   17.00-19.15 17.00-18.30 17.00-18.30  
1-ж. БДТ СК "Алау" 10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-11.30    
Герасименко А.Г. 1 ж. ОЖТ Тәуелсіздік сарайы 9.30-11.45 9.30-11.45 9.30-11.00 9.30-11.00 9.30-11.00    
Жетубаев Р.Ш. 1-ж. БДТ СК "Аспан"  15.00-17.15 10.00-11.30   10.00-11.30 10.00-11.30 10.00-11.30  
1-ж. БДТ 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15    
Бадминтон
Егизбаев С.Б. 1-ж. БДТ Абая 1   9.00-12.00   9.00-12.00      
1-ж. БДТ   9.00-12.00   9.00-12.00      
1-ж. БДТ 9.00-12.00   9.00-12.00        
Нысана көздеу
Корчма Г.И. 1 ж. ОЖТ "Алау" СК Қабанбай Б. 47  9:00-10:30 9:00-11:15 9:00-11:15 9:00-10:30 9:00-10:30    
Довгун О.В. 1 ж. ОЖТ "Алау" СК Қабанбай Б. 47  10.00-11.30 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-11.30 10.00-11.30    
Айсенов А.О. 1 ж. ОЖТ Оқ ату тир Богембай Б.57a  15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30 15.00-16.30  
1 ж. БДТ Оқ ату тир Богембай Б.57a  9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30      
1 ж. БДТ Оқ ату тир Богембай Б.57a  10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00 10.30-12.00      
Аушамова А.С 1 ж. ОЖТ Оқ ату тир Богембай Б.57a  16.30.-18.45 16.30.-18.45 16.30.-18.45 16.30.-18.45      
Стенд ату
Качанов С.Л. 2 ж. СЖТ "Astana Target Club"  9.00-12.00     9.00-12.00     9.00-12.00   9.00-10.30   
Мылтық ату тир Богембая 57а     9.00-12.00     9.00-12.00     9.00-12.00 
Наймушин О.В. 1ж БДТ "Astana Target Club"  9.00-11.15     9.00-11.15     9.00-10.30     
1ж БДТ "Astana Target Club"  9.00-11.15     9.00-11.15     9.00-10.30     
Қазіргі бессайыс
Дудченко Д.Г. 1 ж.СЖТ СК "Алатау"  9.00-12.00 9.00-12.45 9.00-12.45 9.00-12.45   9.00-12.45  
1 ж. ОЖТ   15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15   15.00-17.15  
Дудченко В. 3 ж. ОЖТ   9.00-12.45 9.00-12.45 9.00-12.00   9.00-12.00  
2 ж. БДТ   15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-16.30   15.00-16.30  
1 ж. БДТ   9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30   9.00-10.30  
Егоров С.В. Семсерлесу 17.00-20.00       9.00-12.00 17.00-20.00    
Триатлон
Аубакиров Мурат 1 ж. ОЖТ Велодорожка Қошы-Ильинка.Оъез. Трасса. Ботаникалық саябақ   9.00-10.30 Вело   9.00-10.30 Вело   9.00-10.30 Вело  
Назарбаев университеті     16.45-18.15 Жүзу   16.45-18.15 Жүзу   16.45-18.15 Жүзу
1 ж. ОЖТ Велодорожка Қошы-Ильинка.Оъез. Трасса. Ботаникалық саябақ     9.00-10.30 Вело   9.00-10.30 Вело   9.00-10.30 Вело
Назарбаев университеті   16.45-18.15 Жүзу   16.45-18.15 Жүзу   16.45-18.15 Жүзу  
Бойко Т.В. 2 ж. БДТ Ботаникалық саябақ Орталық саябақ Астана Арена авто тұрақ 9.00-10.30
Жүгіру
10.00-11.30
Вело
9.00-10.30
Жүгіру
10.00-11.30
Вело
9.00-10.30
Жүгіру
   
2 ж. БДТ Ботаникалық саябақ Орталық саябақ Велодорожка Косшы 17.00-18.30
Вело
17.00-18.30
 Жүгіру
17.00-18.30
Вело
17.00-18.30
 Жүгіру
17.00-18.30
Вело
   
1 ж. БДТ Ботаникалық саябақ Орталық саябақ Велодорожка Косшы 9.00-10.30
Жүгіру
10.00-11.30
Вело
9.00-10.30
Жүгіру
10.00-11.30
Вело
9.00-10.30
Жүгіру
   
Абдрахманов А. 1 ж. БДТ Велотрек Сарыарка   9.00-10.30
Жүгіру
9.00-10.30
Вело
9.00-10.30
Жүгіру
9.00-10.30
Жүгіру
   
1 ж. БДТ Велотрек Сарыарка   16.45-18.15
Жүгіру
16.45-18.15
Вело
16.45-18.15
Жүгіру
16.45-18.15
 Вело
   
1 ж. БДТ Велотрек Сарыарка   9.00-10.30 Жүгіру 9.00-10.30
Вело
9.00-10.30
Жүгіру
9.00-10.30
Жүгіру 
   
Садақ ату
Ли И.В.
ЖСШТ Кордай 6 А.Бөлекпаев 14 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00  
Амангелді А. "Archer" клуб 23 проезд дом №6/1 СК Казақстан Туран 56 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30  
Ли Е.В. ЖСШТ "Archer" клуб 23 проезд дом №6/1
9.00-12.15 9.00-12.15 9.00-12.15 9.00-12.15 9.00-12.15 9.00-12.15  
Алимбаева М.В. 1 ж.CЖТ Кордай 6 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00  
1 ж. OЖТ А.Бөлекпаев 14 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30  
Кривец Л.И. 1 ж. СЖТ "Archer" клуб 23 проезддом №6/1 СК Казақстан Туран 56 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 9.00-12.00  
Турдалиева М.К. 1 ж.ОЖТ   16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30  
Ли О.Н. 2 ж.ОЖТ СК Казақстан Туран 56 10.00-11.30 10.00-11.30 10.00-11.30 10.00-11.30 9.00-11.15 16.00-18.00  
Семсерлесу
Чурбаков А.В.
Саттархан Н.
1 ж. СЖТ СК "Арман" Мусрепова 13 10.00-13.00 19.00-22.00 10.00-13.00 19.00-22.00 10.00-13.00 11.00-14.00  
Бектурганова А.М. 1 ж. ОЖТ Мұз айдыны "Алау" Қабанбай батыр 47 17.00-19.00 17.00-19.00   17.00-19.00    
Орталық саябақ   18.00-18.45   18.00-18.45   18.00-18.45  
2 ж. ОЖТ Мұз айдыны "Алау" Қабанбай батыр 47 17.00-19.00 17.00-19.00   17.00-19.00    
Орталық саябақ   18.00-18.45   18.00-18.45   18.00-18.45  
Егоров С.В. 1 ж. ОЖТ СК "Арман" Мусрепова 13 10.00-13.00   10.00-13.00   10.00-13.00    
2 ж. ОЖТ   19.00-22.00   18.00-22.00   10.00-14.00  
Серкебаев К.Б. 3 ж. ОЖТ Батаникалық саябақ
  16.00-18.15   16.00-18.15   16.00-18.15  
  16.00-18.15   16.00-18.15   16.00-18.15  
1 ж. БДТ   16.00-18.15   16.00-18.15   16.00-17.30