Расписание занятий - КГУ «Детско-юношеская спортивная школа №9» акимата города Нур-Султан
КГУ «Детско-юношеская спортивная школа №9» акимата города Нур-Султан

Расписание занятий

Нұр-Сұлтан каласы әкімдігінің "№9 Балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебі" КММ оқу жаттығу сабағының кестесі
Бапкердің АӘТ  Топтар Жаттығуді өткізетін орны Жауапты әдіскер Апта күндері
дүйсенбі сейсенбі сенбі сәрсенбі жұма сенбі жексен.
Настольный теннис
Мурзаспаев Серік 2 ж. БДТ СК"Алау" Есекеев Лескен 10.00-12.15   10.00-11.30   10.00-12.15 10.00-11.30  
2 ж. ОЖТ СК"Алау"   16.00-18.15 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 16.00-17.30  
Тусупов Руслан 1 ж. БДТ СК"Алатау" 10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-11.30    
1 ж. БДТ 18.00-20.15   18.00-20.15   18.00-19.30    
2 ж. БДТ СК"Алау" 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30    
Лаврова А. Е. 1 ж. ОЖТ ЕНУ ул. Янушкевича 19.45-22.00 19.45-22.00 19.45-22.00   19.45-22.00    
Жетубаев Руслан 1 ж. БДТ СК"Аспан" 9.00-11.15   9.00-11.15   9.00-10.30    
1 ж. БДТ 17.00-19.15   17.00-19.15   17.00-18.30    
Мурзабекова Зарина 1 ж. БДТ №16 ОМ 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-19.30        
1 ж. БДТ       18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-19.30  
Кабиденов Нуркен 1 ж. БДТ №16 ОМ 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-19.30        
1 ж. БДТ       18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-19.30  
Триатлон
Аубакиров Мурат 1 ж. ОЖТ жүзу "Назарбаев Университет" Хасенов Б 17.30-19.00 16.30-18.00   16.30-18.00     6
вело СК"Сарыарқа"       16.30-18.45   16.30-18.45   6
Жумагулов Риат 1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет"   9.00-10.30   9.00-10.30     4
жүгіру "Назарбаев Университет"     8.00-9.30   8.00-9.30   4
1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет"   16.30-18.00   16.30-18.00     4
жүгіру "Назарбаев Университет"     16.30-18.00   16.30-18.00   4
Бойко Т.В. 1 ж. БДТ малту "Назарбаев Университет" 9.00-10.30       9.00-10.30   4
жүгіру "Назарбаев Университет"   9.00-10.30   9.00-10.30     4
1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет" 17.30-19.00       17.30-19.00   4
жүгіру "Назарбаев Университет"   17.30-19.00   17.30-19.00     4
Бондаренко С.В. 1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет" 7.00-8.30   7.00-8.30       4
жүгіру "Назарбаев Университет"   8.30-10.00   8.30-10.00     4
1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет" 17.00-18.30   17.00-18.30       4
  16.00-17.30   16.00-17.30     4
2 ж. БДТ жүгіру "Назарбаев Университет" 18.30-20.00   18.30-20.00   18.30-20.00   6
  17.30-18.00   17.30-18.00     4
Оразбекова А.Б. жүгіру жүгіру "Назарбаев Университет"     8.00-9.30 16.00-17.30   8.00-9.30 16.00-17.30 8.00-9.30 16.00-17.30 12
Садақ ату
Ли И.В. ЖСШТ "Archer" клуб 23 проезд дом №6/1 Есекеев Лескен 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00   20
15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-17.15 15.00-18.00   16
Ли Е.В. 2 ж.ОЖТ 15.00-17.15 15.00-16.30 15.00-17.15 15.00-16.30 15.00-16.30   12
Соседова М.В. 2 ж.ОЖТ 9.00-11.15 9.00-10.30 9.00-11.15 9.00-10.30 9.00-10.30   12
Кривец Л.И. 3 ж. ОЖТ 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-16.30   18
1 ж. БДТ 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30 9.00-10.30      
2 ж. БДТ 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-10.30 9.00-10.30      
Нысана көздеу
Айсенов Арман  1 ж. БДТ Мылтық ату тир Богембая 57а  Хасенов Б. 12:00-13:30 12:00-13:30 12:00-13:30 12:00-13:30      
3 ж. ОЖТ 15:00-17:15 15:00-17:15 15:00-17:15 15:00-17:15 15:00-17:15 15:00-17:15  
Довгун Ольга  1 ж. ОЖТ "Алау" СК Кабанбай Б. 47  15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 15:00-16:30 12
Корчма Галина  1 ж. ОЖТ "Алау" СК Кабанбай Б. 47  18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 18:00-19:30 10.00-11.30  
Семсерлесу
Чурбаков А.В. 1 ж.СЖТ СК "Арман" Мусрепова 13 Есекеев Лескен 10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-12.15    
18.00-20.15   18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15 18.00-20.15  
Бектурганова А.М. 1 ж. ОЖТ Назарбаев Университет 10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-13.00   10
2 ж. ОЖТ 17.15-21.00   17.15-21.00   17.15-21.00   15
Егоров с.В. 3 ж. ОЖТ СК "Арман" Мусрепова 13 18.00-21.00   18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-21.00 18.00-19.30  
2 ж. БДТ 10.00-12.15   10.00-12.15 10.00-11.30 10.00-11.30    
Серкебаев Қ.Б. 3 ж. ОЖТ СК "Арман" Мусрепова 13 17.00-20.00 17.00-20.00   17.00-20.00 17.00-18.30 17.00-20.00 18 часов
1 ж. БДТ СК "Арман" Мусрепова 13   10.00-11.30   10.00-12.15   10.00-12.15 8 часов
Саттархан Н. 1 ж. БДТ СК "Арман" Мусрепова 13 19.00-20.30   19.00-20.30 19.00-20.30 19.00-20.30    
1 ж. БДТ 20.00-21.30   20.00-21.30 20.00-21.30 20.00-21.30    
Қазіргі бессайыс
Дудченко Д.Г. 3 ж. ОЖТ СК "Алатау"  Хасенов Б.   9.00-12.30 9.00-12.30 9.00-12.30 9.00-12.30    
3 ж. ОЖТ   15.00-18.30 15.00-18.30 15.00-18.30 15.00-18.30    
Дудченко В. 1 ж. ОЖТ   9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15 9.00-11.15    
2 ж. ОЖТ   15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-17.15 15.00-17.15    
Чурбаков А.В. Семсерлесу 10.30-12.45               16.30-18.45         10.30-12.45               16.30-18.45  
Жеңіл атлетика
Латышенко Любовь 1 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы   10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-12.15    
№32 орта мектеп Есекеев Лескен           10.00-12.15  
2 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 16.00-19.00   16.00-19.00   16.00-18.15    
№32 орта мектеп           16.00-18.15  
Қабидолда Қуандық 2 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-17.30 16.00-18.15    
Базаров Валентин 3 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15    
№27 орта мектеп           10.00-12.15  
3 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15    
№27 орта мектеп           16.00-18.15  
Вревкин Александр 3 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15    
№27 орта мектеп           10.00-12.15  
3 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15 16.00-18.15    
№27 орта мектеп           16.00-18.15  
Рыхликов В. Н. 3 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 16.00-18.15 16.00-18.15 15.00-18.00 15.00-18.00 15.00-18.00    
2 ж.БДТ Оқушылар Сарайы 10.00-12.15   10.00-12.15   10.00-13.00    
Бигалиев А.Ж. 1 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 10.30-13.30   10.30-13.30   10.30-13.30    
Сапарханов А.С. 2 ж. ОЖТ   16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.00 16.30-18.45 16.30-18.45  
Зейноллаев Құдайберген 2 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-12.15 10.00-11.30    
2 ж. БДТ 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30 16.00-17.30
 
Амангелді Раяна 1 ж. БДТ Оқушылар Сарайы 9.00-10.30 9.00-10.30   9.00-10.30   9.00-10.30  
1 ж. БДТ Оқушылар Сарайы 16.00-17.30 16.00-17.30   16.00-17.30   16.00-17.30  
Гуляева Регина 3 ж. ОЖТ Оқушылар Сарайы 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-13.00 10.00-11.30 10.00-13.00    
3 ж. ОЖТ 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-19.00 16.00-17.30 16.00-19.00    
Стенд ату
Качанов С.Л. 2-3 ж. ОЖТ Фитнес центр "Априори" проспект Туран Хасенов Б. 14.00-16.15   14.00-16.15   14.00-16.15    
Мылтық ату тир Богембая 57а    17.00-19.15   17.00-19.15   10.00-12.15  
2-3 ж. ОЖТ Фитнес центр "Априори" проспект Туран 14.00-16.15   14.00-16.15   14.00-16.15    
Мылтық ату тир Богембая 57а    17.00-19.15   17.00-19.15   10.00-12.15  
Могилевский А.В. 1 ж. ОЖТ Фитнес центр "Априори" проспект Туран 14.00-17.00   14.00-17.00   14.00-17.00    
Триатлон
Аубакиров Мурат 1 ж. ОЖТ жүзу "Назарбаев Университет" Хасенов Б.              
вело СК"Сарыарқа"                  
1 ж. ОЖТ жүзу "Назарбаев Университет"                
  вело СК"Сарыарқа"                  
Оразбекова Ақнұр   жүгіру "Назарбаев Университет"         8.00-10-15 16.30-18.00   8.00-10-15 16.30-18.45    
Жумагулов Риат 1 ж. БДТ малту "Назарбаев Университет" Хасенов Б.   9.00-10.30   9.00-10.30      
    16.30-18.00   16.30-18.00      
вело СК"Сарыарқа"         8.00-9.30   8.00-9.30    
Оразбекова Ақнұр                
      16.30-18-00   16.30-18-00    
Бойко Т.В. 1 ж. БДТ малту "Назарбаев Университет"   9.00-10.30       9.00-10.30    
жүгіру "Назарбаев Университет"     9.00-10.30   9.00-10.30      
1 ж. БДТ малту "Назарбаев Университет"   17.30-19.00       17.30-19.00    
жүгіру "Назарбаев Университет"     17.30-19.00   17.30-19.00      
Бондаренко С.В. 1 ж. БДТ малту "Назарбаев Университет"   7.00-9.00   7.00-9.00   7.00-9.00    
жүгіру "Назарбаев Университет"     8.30-10.00   8.30-10.00      
2 ж. БДТ малту "Назарбаев Университет"   17.00-18.30   17.00-18.30   16.00-17.30    
  18.30-20.00   18.30-20.00   17.30-18.00    
жүгіру "Назарбаев Университет"     16.00-17.30   16.00-17.30      
    17.30-19.00   17.30-19.00      
1 ж. БДТ жүгіру "Назарбаев Университет"   7.00-9.00   7.00-9.00   7.00-9.00    
жүгіру "Назарбаев Университет"     8.30-10.00   8.30-10.00      
Оразбекова А.Б. жүгіру жүгіру "Назарбаев Университет"       8.00-9.30 16.00-17.30   8.00-9.30 16.00-17.30 8.00-9.30 16.00-17.30  
Бондаренко С.В. 1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет"   7.00-8.30   7.00-8.30       4
жүгіру "Назарбаев Университет"     8.30-10.00   8.30-10.00     4
1 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет"   17.00-18.30   17.00-18.30       4
жүгіру "Назарбаев Университет"     16.00-17.30   16.00-17.30     4
2 ж. БДТ жүзу "Назарбаев Университет"   18.30-20.00   18.30-20.00   18.30-20.00   6
жүгіру "Назарбаев Университет"     17.30-18.00   17.30-18.00     4
Стенд ату
Качанов С.Л. 2 ж. ОЖТ Фитнес центр "Априори" проспект Туран Хасенов Б. 14.00-15.30   14.00-15.30   14.00-16.15   9
Мылтық ату тир Богембая 57а    17.00-18.30   17.00-18.30   10.00-12.15 9
2 ж. ОЖТ Фитнес центр "Априори" проспект Туран 14.00-15.30   14.00-15.30   14.00-16.15    
Мылтық ату тир Богембая 57а    17.00-18.30   17.00-18.30   10.00-12.15  
Могилевский А.В. 1 ж. ОЖТ Фитнес центр "Априори" проспект Туран 14.00-17.00   14.00-17.00   14.00-17.00